Firma

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco Sp. z o.o. jest wiodącym agentem transferowym na rynku Polskim. Nasze wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług finansowych gwarantuje naszym Klientom obsługę świadczoną na najwyższym poziomie. Nasza skuteczność oraz wysoka jakość operacyjna opiera się na dogłębnej analizie potrzeb rynku, wykorzystaniu skutecznych praktyk działania oraz rozwoju usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

ProService Finteco pełni rolę pośrednika pomiędzy Klientami i dystrybutorami, a różnymi instytucjami finansowymi, takimi jak: fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne i firmy ubezpieczeniowe, w szczególności w zakresie ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wysokie standardy jakości i sprawdzone procedury operacyjne, które zostały potwierdzone przez niezależne audyty, których efektem są otrzymane przez nas certyfikaty ISO 9001, ISO 27001 oraz raport zgodności ze standardem ISAE 3402 (do 2012 roku – SAS 70).
Nasze systemy do przetwarzania, przechowywania i analizowania danych zostały zaprojektowane w naszej firmie i są własnością ProService Finteco, tym samym są elastyczne i łatwo adaptowalne do aktualnych wymagań.

Oferujemy kompleksową i dostosowaną do wymagań Klienta usługę agenta transferowego, zaprojektowaną w przejrzysty sposób. Nasza firma umożliwia elastyczny wybór elementów swojej oferty. Klienci mają możliwość doboru usług oferowanych przez PS Finteco, w zależności od potrzeb wybierając zakres, w którym chcą być obsługiwani.