Firma

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka świadcząca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług finansowych oraz przygotowywaniu nowych, „szytych na miarę” produktów i aplikacji biznesowych gwarantuje obsługę świadczoną na najwyższym poziomie. Nasza skuteczność oraz wysoka jakość operacyjna opiera się na dogłębnej analizie potrzeb rynku. ProService Finteco Sp. z o.o. wprowadziło wiele standardów na rynku polskich towarzystw i funduszy inwestycyjnych, które swą innowacyjnością przyczyniły się do jego rozwoju.

ProService Finteco szczyci się wysokimi standardami jakości i sprawdzonymi procedurami operacyjnymi, które zostały potwierdzone przez niezależne audyty, a ich efektem są otrzymane przez nas certyfikaty ISO 9001, ISO 27001 oraz raport z corocznego badania efektywności mechanizmów kontrolnych, dokonywanego przez niezależnego audytora zewnętrznego zgodnie z międzynarodowym standardem ISAE 3402.