Proces rekrutacyjny

Etap #1 Przyciągamy Twoje CV!
Publikując oferty pracy, jak najdokładniej opisujemy zadania, które czekają na Ciebie w naszej firmie. Z ogłoszenia dowiesz się też, na jakie benefity możesz liczyć. Cenimy Twój czas – przeważnie zapraszamy Cię tylko na jedno spotkanie! Zdarza się, że w wybranych procesach rekrutacyjnych kandydaci są proszeni o wypełnienie testu bądź wykonanie dodatkowego zadania.

Etap #2 Pierwsza informacja zwrotna
Jesteśmy z Tobą w kontakcie na każdym etapie rekrutacji. Tym razem wybraliśmy innego kandydata? Na pewno przekażemy Ci taką informację.

Etap #3 Rozmowa telefoniczna
Podziel się informacjami na temat Twojego doświadczenia. Chcemy poznać Cię lepiej i zaprosić na spotkanie z nami.

Etap #4 Zaproszenie na spotkanie
Chcemy poznać Cię lepiej! Spotkamy się w siedzibie naszej firmy? Opowiemy Ci dokładniej o tym, co robimy, a także jakie wyzwania dla Ciebie przygotowaliśmy.

Etap #5 Złożenie oferty pracy
Po pomyślnym procesie rekrutacyjnym zadzwonimy do Ciebie, by zaprosić Cię do współpracy 🙂 Od pierwszego dnia możesz dołączyć do wszystkich benefitów, które są dostępne w naszej firmie.

Etap #6 Podziękowanie wszystkim Kandydatom
Szukamy najlepszego pracownika, a Ty wymarzonej pracy. Tym razem się nie udało? Jeśli wyrazisz zgodę na wykorzystanie Twoich dokumentów na poczet przyszłych rekrutacji, być może będziemy mogli zaprosić Cię do innego procesu rekrutacyjnego.