Nabycie spółki IFAS przez ProService Finteco

Nabycie spółki IFAS przez ProService Finteco

Informujemy, że 29 września 2017 została sfinalizowana kolejna, trzecia w tym roku umowa akwizycyjna, na mocy której Spółka ProService Finteco Sp. z o.o. nabyła IFAS Sp. z o.o.

IFAS Sp. z o.o. koncentruje swoje działania na księgowości funduszy inwestycyjnych zamkniętych, księgowości spółek kapitałowych i osobowych oraz kompleksowym wsparciu działalności biznesowej Klientów m.in. poprzez wsparcie przy rejestracji firmy, obsługę audytorów zewnętrznych, reprezentowanie przed organami państwowymi.

Połączenie z IFAS Sp. z o.o to kolejny krok w konsekwentnej realizacji strategii buy&build, zapowiedzianej w połowie ubiegłego roku, służącej zbudowaniu podmiotu będącego liderem na rynku FinTech i nowoczesnych usług dla sektora finansowego.

Dzięki dotychczasowym transakcjom, czyli poprzez włączenie firmy Aspartus oraz części przedsiębiorstwa Bonair i ich integrację w strukturze ProService Finteco rozwinęliśmy naszą ofertę kierowaną do Klientów z branży ubezpieczeniowej i bankowej.

Dzięki fuzji z IFAS zwiększamy skalę działania i zdobywamy kolejną część rynku w segmencie funduszy inwestycyjnych i usług księgowych.

 

Przeczytaj o nas w Pulsie Biznesu