Agent transferowy dla sektora ubezpieczeniowego

Agent Transferowy w sektorze ubezpieczeniowym

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę procesów biznesowych, takich jak m.in. rejestracja i kontrola umów, obsługa zdarzeń ubezpieczeniowych, prowadzenie rejestru Ubezpieczonych czy prowadzenie korespondencji z Ubezpieczonymi. Nasze usługi są zawsze zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i realizowane są z najwyższą starannością, gwarantującą płynny przebieg wszelkich procesów biznesowych i pełne zadowolenie naszych Klientów.

Ubezpieczeniowa Platforma Obsługowa

Nasze rozwiązania systemowe przeznaczone do obsługi produktów ubezpieczeniowych zapewniają kompleksową i w pełni skalowalną, sparametryzowaną obsługę. Oferowana przez nas Platforma zapewnia pełne spektrum funkcjonalności, takich jak:

  • prowadzenie rejestru ubezpieczonych,
  • obsługa procesu księgowania i rozliczania składek,
  • przyjmowanie i realizacja zmian na umowach,
  • obsługa odstąpień i rezygnacji,
  • wznowienia i kontynuacja umów,
  • zintegrowana i zautomatyzowana obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Platforma wspiera również procesy sprzedażowe związane z rejestracją, obsługą i rozliczaniem sprzedaży.

Zabezpieczamy jednocześnie pełne raportowanie do księgi głównej oraz inne wymagane raporty zarządcze czy operacyjne.

Wdrożenie Platformy zapewnia w pełni skalowalną usługę optymalizacji procesów biznesowych i redukuje koszty związane z obsługą umów.

Call Center

Naszym klientom z branży ubezpieczeniowej oferujemy w pełni profesjonalną usługę Call Center, nastawioną na kompleksową obsługę zarówno klientów, jak i sieci sprzedaży Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zakres funkcjonowania dedykowanej linii telefonicznej tworzymy w oparciu o konkretne oczekiwania Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasz zespół stanowią pozytywnie nastawieni, rzetelnie przygotowani pod względem warsztatu, wiedzy i kompetencji konsultanci, gwarantujący kompleksowość i profesjonalny przebieg procesu obsługi klientów.

Mailing

W ramach usługi zautomatyzowanej wysyłki masowej korespondencji zapewniamy realizację zadań opartych na zoptymalizowanym procesie przygotowania, realizacji, wysyłki oraz konfekcjonowania korespondencji masowej dla naszych partnerów. Nasz proces wspierany jest przez najwyższej klasy sprzęt dedykowany do realizacji masowej korespondencji, a nasze systemy usprawniają to zadanie, oferując możliwość personalizacji wysyłanych dokumentów, zgodnie z oczekiwaniami naszych partnerów biznesowych.

Skontaktuj się z doradcą biznesowym.

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dobrać odpowiednią ofertę.