Zakup firmy makeitright Sp. z o.o.

Zakup firmy makeitright Sp. z o.o.

Informujemy, że nasza Spółka podpisała kolejną umowę akwizycyjną, na mocy której do grupy ProService Finteco Sp. z o.o. dołączyła Firma makeitright Sp. z o.o. – specjalizująca się w automatyzacji testów i procesów biznesowych oraz Robotics Process Automation, czyli robotyzacji procesów operacyjnych.

makeitright Sp. z o.o. (http://makeitright.pl) działa na polskim rynku od 2013 roku, aktualnie zatrudnia prawie 200 osób, jej głównymi Klientami są banki i centra SSC/BPO. Jest liderem swojego sektora w Polsce i z powodzeniem konkuruje z rozwiązaniami takich gigantów jak Automation Anywhere z Doliny Krzemowej czy Blue Prism lub UI Path, a obecnie pracuje nad wykorzystaniem sztucznej inteligencji w obszarze modelowania procesów i automatycznego generowania botów.

Jesteśmy przekonani, że połączenie z makeitright to istotny etap rozwoju naszej Firmy, a wysokie kompetencje specjalistów obu Spółek przełożą się na dostarczanie autorskich, unikalnych i nowoczesnych rozwiązań dla Klientów z sektora finansowego.