Kariera

Pasujemy do siebie!

Każdy z nas łączy w sobie wiele talentów! W ProService Finteco rozwijamy się nieustannie! Każdego dnia dokładamy coś od siebie, aby nasza firma była jeszcze lepszym miejscem pracy. Szukamy ludzi z pasją! Stawiamy na otwartość, świeże spojrzenie, odwagę w dzieleniu się swoimi pomysłami. Z nami możesz pracować w obszarze księgowości, IT, obsłudze klienta, rejestracji danych. Nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla osób, które dopiero zaczynają budować swoją karierę zawodową, jak i dla specjalistów oraz ludzi mających doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Chcesz pracować w Warszawie? A może interesuje Cię Kraków, Lublin lub Bydgoszcz? Prześlij swoją aplikację.

Friendly Workplace 2018

Nasza firma została wyróżniona godłem Friendly Workplace 2018 oraz Nagrodą Specjalną za nowoczesne podejście do obszaru rozwoju zawodowego i satysfakcji pracowników, poszanowanie idei work-life balance, a także za zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy! Od wielu lat jesteśmy również członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Zdajemy sobie sprawę,
że szukanie wymarzonego miejsca pracy może być stresujące, dlatego robimy wszystko, aby spotkania z nami kojarzyły się z uśmiechem :). Nasze Sekcje Zainteresowań odnoszą sukcesy! Drużyna ProService zajęła drugie miejsce w biznesowej lidze siatkówki Let’s Go!